Seznam a ceník masáží

Relaxační masáž

Zamává se ztuhlostí svalů, kloubů a vnese klid Vašemu tělu i duši. Tato masáž je určena k celkové relaxaci, proto je ideální pro toho, kdo je často ve stresu, pod tlakem či jen touží po kvalitním odpočinku.

400 Kč / 60 minut

Sportovní masáž

Má za cíl zvýšit fyzickou výkonnost člověka. Dělíme ji na tři základní druhy.

Přípravná masáž je určena k celkovému posílení organismu u těch, kteří trpí nedostatkem pohybu. Pomáhá lidem se špatným držením těla, ochablým svalstvem či zkrácenými šlachy. 

Masáž odstraňující únavu je nejrozšířenější druh sportovní masáže. Nejvhodnější je pro sportovce, který byl vystaven vysoké fyzické námaze. 

Masáž pohotovostní pomáhá sportovci dosáhnout ideálního předstartovního stavu a následně k podání maximálního výkonu. Odstraňuje také nervozitu a neklid.

400 Kč / 60 minut

Havajská masáž

Jedná se o velmi luxusní masáž, která Vaše tělo přivede do stavu hluboké relaxace. Dochází k propojení psychické, fyzické i emoční úrovně a také se zrychluje regenerace všech tkání. Jemné tahy plynule střídají silnější přítlaky v pravidelném rytmu.

Masáž je prováděna prsty, dlaněmi, předloktími a lokty. Celý proces pozitivně působí na krevní a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, potlačuje únavu a napětí, nabíjí energií a detoxikuje celý organismus.

Cena: 600 Kč / 60 minut

Lávové kameny

Termoterapie prováděna horkými lávovými kameny, jež spojují sílu tří elementů – země, ohně a vody. Za tohoto doprovodu pak nastává maximální uvolnění. Tlak teplých kamenů proniká hluboko do svalů a pomalu uvolňuje ztuhlost a napětí.

Lávové kameny dále podporují krevní oběh, zlepšují regeneraci, vyzařují pozitivní energii, pomáhají při nespavosti a působí na energetické dráhy v těle. Uvolňují také svaly a křeče, ulevují od bolesti, regulují trávení a navozují meditativní stav. Kameny se nahřívají na 40–55 °C a poté jsou postupně pokládány na celé tělo.

600 Kč / 60 minut
800 Kč / 90 minut

Ruční lymfodrenáž

Rytmické hnětení svalů zajistí správné proudění lymfy ve vašem těle. Na rozdíl od klasické masáže jsou hmaty prováděny menším tlakem a mají menší frekvenci. Celý proces pak přispívá k odvádění nečistot z krve.

Tato jemná technika dokáže tělo zbavit otoků a vyřešit mnoho zdravotních problémů jako jsou bolesti hlavy, chronická únava, infekční choroby, záněty a celulitida.

500 Kč / 60 minut
700 Kč / 90 minut

Bolestivé stavy páteře

Velmi účinné techniky, jež umí odstranit bolesti v oblasti páteře, pochází ze školy japonské masáže shiatsu.

Při této masáži se využívá práce na šlachosvalových drahách, některých reflexních bodů a také technika protažení zkrácených svalů. Takto je možné uvolnit nejhlubší svalové vrstvy.

500 Kč / 60 minut

Dornova metoda plus

Principem je vracení kloubů a obratlů zpět do jejich původní pozice. Jde o promyšlený a logický systém rovnání těla. Ideální v kombinaci s Breussovou masáží a SM cvičícím systémem. Vždy se hledá prvotní příčina problému.

Terapeut tedy provede diagnostiku, rovnání a naučí klienta správnému cvičení. Klouby a obratle se vrátí na původní místo, čímž se tělesné i psychické stránce nastartuje proces samoobnovy. 

Cena: 600 Kč / 60 minut

Klasická masáž krku a dekoltu

Tato masáž m blahodárné účinky, a to zejména je-li pleť suchá, citlivá či stárnoucí. Při masáži dochází k povzbuzení krevního oběhu, aktivaci kolagenových vláken, uvolnění svalů a navození harmonie a klidu. Při masáži se používají špičkové přípravky s obsahem kofeinu a mořské řasy wakame.

Cena: 300 Kč / 30 minut

Breussova masáž

Tato přímá masáž páteře se obvykle aplikuje hned po dornově metodě. Může se však uskutečnit i samostatně. Jedná se o celkové zklidnění a doladění celého procesu.

Používán je zásadně třezalkový olej, který regeneruje meziobratlový disk, avšak po aplikaci tohoto oleje je zakázáno chodit do solária či na sluníčko.

500 Kč / 60 minut

SM systém 

Jedná se o speciální cvičení, které pomáhá protahovat zkrácené svaly a posilovat ty slabé. Dokáže efektivně řešit vážné zdravotní problémy jako např. výhřez meziobratlového disku, skoliózu či artrózu velkých kloubů. Cvičení je vhodné i pro děti od 5 až 6 let.

300 Kč / 60 minut - instruktáž
100 Kč / 60 minut - cvičení

Masáž proti celulitídě 

Vaše problémové partie už nemusí být starostí. Správná technika a speciální olej vám pomůžou se s celulitidou rozloučit.

600 Kč / 60 minut

Baňkování

Silikonové uvolňuje napětí v podkůží a pomáhá odstraňovat celulitidu. U vakuového se vzduch vysává pomocí pumpičky. Vhod přijde propadlým obratlům a hyperlordóze.

200 Kč / 30 minut

IR lampa

Tato léčba infračerveným světlem se dostává až do podkožního vaziva, čímž dochází k přenosu tepla na člověka. Pokožka je v důsledku použití IR lampy více prokrvená, cévy rozšířenější a látková výměna zvýšená.

Pozitivní účinek má i na uvolnění svalstva, svalovou bolest, imunobiologické funkce či krvetvorbu. Je hojně používána při revmatismu, astmatu a také krčních, nosních či ušních problémech.

100 Kč / 30 minut

BIO lampa

Polarizované světlo, jež proniká 4 až 6 cm pod kůži, má blahodárný účinek na celé tělo. Biostimulace buněk přispívá zdravému rozvoji a regeneraci buněk. Je vhodná pro ty z Vás, které trápí hojení ran, revma, kloubní problémy a dermatologické problémy.

200 Kč / 30 minut

Konopná masáž

Masáž konopným balzámem je vysoce účinná masáž. Tato masáž navozuje příjemný pocit uvolnění, zklidní bolesti zad a končetin, uvolňuje křeče, pohmožděniny a natažené svaly.

Účinně pomáhá odstraňovat chronické potíže kloubů (artróza, artritida), svalů a vaziva (revmatismus). Blahodárně působí proti příznakům lupénky a atopického ekzému.y.

600 Kč / 60 minut

Královská masáž

Dvouhodinová masáž pro náročné klienty. Absolutní relax, který by si měl jednou za čas dopřát každý. Kombinace toho nejlepšího.

Pomoci těch nejlepších technik a příjemné relaxační hudby se uvolníte, zapomenete na starosti, povolí se svaly a zbavíte se bolesti a stresu.

1200 Kč / 120 minut

Máte zájem o některou z mých masáží?

Každý z nás má své požadavky a jiné problémy. Ačkoliv ke každému klientovi volím zcela individuální přístup, můj proces práce by se dal shrnout do těchto základních bodů.

kontaktování maséra

01. Kontaktujte mě

Buďto pomocí formuláře níže nebo na mé telefonní číslo. Dovolí Vám to čas, můžete se zastavit rovnou u mě na provozovně.

cup-2884023_640

02. Úvodní rozhovor

Nejdříve společně zjistíme, co Vás trápí a následně vybereme tu nejvhodnější masáž.

relaxační masáž

03. Masáž

Pomocí vhodně zvolené masáže eliminuji Vaše problémy. Bude to příjemných 30 - 60 minut Vašeho života.

people-2562216_640

04. Cvičení, strava

V případě rozsáhlejších problémů je vhodné průběžně cvičit a dodržovat kvalitní stravování. Rád Vám i s tímto poradím.

Napište mi!

V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o Váš termín, vyplňte tento formulář a já se Vám brzy ozvu. Nechcete-li využít formulář, klidně zavolejte nebo napište email.

Vyberte si masáž:

KDE MĚ NAJDETE?

Březová 617,
Karviná-Ráj,
Česká Republika

IČO: 75855747

Návod, jak se ke mě dostanete.

TELEFONNÍ KONTAKT

+420 777 326 591

EMAILOVÁ ADRESA

vladimir@maservladimir.cz

Copyright © 2018 Všechna práva vyhrazena